Gizlilik Bilgileri Privacy Policy   
Gizlik ve Teklif Hakları
sos.koton.com.tr’ nin tüm içeriği ile ilgili haklar; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, görsel öğeler, teknik çizimler, elektronik materyaller, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı, bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ ye ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Bu sayılan unsurların KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, kopyalanması, kiralanması, ödünç verilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site'nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz. Siteye erişim ya da siteden herhangi bir içerik indirilmesi nedeniyle bilgisayar donanımında, yazılımında veya diğer varlıklarda olabilecek tüm hata, hasar ya da diğer olası sonuçlardan KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Bilgilerin Doğruluğu
Web sitesinde yer alan her türlü içerik bilgileri sadece ilgili kullanıcı veya tedarikçiye özel olup, operasyonel bilgi verme amaçlıdır. KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş, önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.
Sorumluluğun Sınırlandırılması
Bu web sitesi, KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ' nin kontrolünde olmayan dış siteler ile bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar kullanıcıların kolaylığı için sağlanmaktadır ve bağlantılı, KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ ye ait olmayan herhangi bir sitenin içeriği KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  tarafından onaylanmamıştır. Bu siteler ile ilgili sorumluluk kullanıcıya aittir.
Bilgisi Gizliliği
Kullanıcı, KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  'nin web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.
Copyright © 2012 KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Telif Hakları KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ‘ye aittir.


Copyright © 2012 Koton Mağazacılık A.Ş All rights reserved.